Jerry´s 639 Rose whirl Taitoluistelupuku, Koko 12-14

159,00 €

Varastossa

Asiantunteva apu mallin ja koon valintaan Nopea toimitus 1-4 vrk varastotuotteilla Toimituskulut alkaen 6,90 € 30 päivän maksuton vaihto- ja palautusoikeus Yli 350 € tilaukset ilman toimituskuluja

Kuvaus

Jerry’s roosanvärinen taitoluistelun kilpailupuku

Klassista tyyliä ja säihkettä jäälle!

Hopean ja vaaleanpunaisen glitterin kauniit pyörteet tuovat näyttävyyttä tähän perinteisen tyyliseen Jerry’sin kilpailupukuun. Etuosan verkkokangasyksityiskohta ja selän lukuisat ristikkäiset olkaimet luovat elegantin ja yksilöllisen ilmeen.

Kauniisti laskeutuva, yhteensopiva sifonkihame viimeistelee kokonaisuuden. Jerry’sin kilpailupuvut tunnetaan istuvista leikkauksistaan ja kauniista mittasuhteistaan, jotka pääsevät oikeuksiinsa jäällä. Myös tämä roosanvärinen puku yhdistää tyylikkään ulkonäön ja huolitellun istuvuuden.

Tuotteen ominaisuudet

  • Roosanvärinen pohjaväri
  • Hopean ja vaaleanpunaisen glitterin pyörteet
  • Verkkokangasyksityiskohta edessä
  • Ristikkäiset olkaimet selässä
  • Kauniisti laskeutuva sifonkihame
  • Hiuskoriste sisältyy tuotteeseen
  • Koko: 12–14

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jerry´s 639 Rose whirl Taitoluistelupuku, Koko 12-14”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


Voit lähettää meille tuotteeseen liittyvän kysymyksen. Saat ilmoituksen vastauksesta sähköpostiisi.