Jerry´s 602 Starting to Snow Pinkki Kilpailupuku, Koko 6-8

219,00 €

Varastossa

Asiantunteva apu mallin ja koon valintaan Nopea toimitus 1-4 vrk varastotuotteilla Toimituskulut alkaen 6,90 € 30 päivän maksuton vaihto- ja palautusoikeus Yli 350 € tilaukset ilman toimituskuluja

Kuvaus

Jerry’s valkoinen ja vaaleanpunainen kilpailupuku

Herkkää pitsiä, kauniita sävyjä ja säihkyviä yksityiskohtia!

Tämä upea Jerry’s-kilpailupuku yhdistää lumisen valkoisen pitsin ja kauniin vaaleanpunaisen pitsilykran. Valkoinen pitsi sulautuu sulavasti vaaleanpunaiseen materiaaliin luoden herkän ja elegantin kokonaisuuden.

Kaksikerroksinen sifonkihelma tuo pukuun keveyttä ja kaunista liikettä. Päällimmäinen kerros on vaaleanpunainen ja alempi kerros valkoinen, mikä luo helmaan näyttävän kontrastin.

Puvun selässä on tyylikäs avoin yksityiskohta, jota koristavat ristiin kulkevat valkoiset ja vaaleanpunaiset nyörit. Puku on vuorattu käyttömukavuuden lisäämiseksi.

Mukana tulee yhteensopiva hiuskoriste, joka viimeistelee kauniin kilpailuasun.

Tuotteen ominaisuudet

  • Valkoisen ja vaaleanpunaisen pitsin yhdistelmä
  • Kaksikerroksinen sifonkihelma: vaaleanpunainen päällikerros ja valkoinen alakerros
  • Tyylikäs avoin selkä ja ristiin kulkevat nyörit
  • Vuorattu
  • Hiuskoriste sis

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jerry´s 602 Starting to Snow Pinkki Kilpailupuku, Koko 6-8”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


Voit lähettää meille tuotteeseen liittyvän kysymyksen. Saat ilmoituksen vastauksesta sähköpostiisi.