Liukuvärjätty painijanselkätoppi Live Love Skate -strassikuviolla

39,00 €

Asiantunteva apu mallin ja koon valintaan Nopea toimitus 1-4 vrk varastotuotteilla Toimituskulut alkaen 6,90 € 30 päivän maksuton vaihto- ja palautusoikeus Yli 350 € tilaukset ilman toimituskuluja

Kuvaus

Tyylikäs painijanselkä-toppi taitoluistelijalle

Tuo tyyliä ja asennetta harjoitteluun kauniilla painijanselkä-topilla, jossa yhdistyvät mukavuus, näyttävä design ja rakkaus taitoluisteluun!

Korkealaatuisesta materiaalista valmistetussa topissa on kaunis vaaleanpunaisen ja mustan sävyjen liukuväritys, joka on toteutettu sublimaatiopainatuksella. Herkkä Live Love Skate -strassikuvio viimeistelee ilmeen ja tuo toppiin ripauksen säihkettä.

Miellyttävä materiaali ja liikkuvaan harjoitteluun sopiva malli takaavat mukavuuden jokaisessa treenissä. Persoonallinen painijanselkä-toppi sopii niin pienille kuin isommillekin taitoluistelijoille – jäälle, koulun liikuntatunneille ja vapaa-aikaan.

Näyttävä toppi luistelijalle, joka rakastaa liikkumista ja haluaa tuoda oman tyylinsä esiin!

Voit lähettää meille tuotteeseen liittyvän kysymyksen. Saat ilmoituksen vastauksesta sähköpostiisi.