Jerry´s Vesimelooni Teräsuojat

29,00 €

Varastossa

Asiantunteva apu mallin ja koon valintaan Nopea toimitus 1-4 vrk varastotuotteilla Toimituskulut alkaen 6,90 € 30 päivän maksuton vaihto- ja palautusoikeus Yli 350 € tilaukset ilman toimituskuluja

Kuvaus

Jerry’s Vesimeloni-teräsuojat

Raikasta vesimelonityyliä ja tehokasta suojaa taitoluistimillesi! 🍉

Jerry’s Vesimeloni-teräsuojat tuovat iloista väriä luistelijan varusteisiin ja tarjoavat tavallista pehmeää teräsuojaa enemmän suojaa myös kuljetuksen aikana. Tilavan muotoilunsa ansiosta suojat peittävät terien lisäksi osittain myös luistimia.

Pehmeä sisäpehmuste ja imukykyinen vuori auttavat sitomaan kosteutta ja pitämään terät kuivina. Huolellisen kuivaamisen jälkeen teräsuojat auttavat suojaamaan teriä kolhuilta ja ehkäisemään ruostumista säilytyksen ja kuljetuksen aikana.

Ominaisuudet:

  • Hauska ja värikäs vesimelonikuosi
  • Tilava muotoilu suojaa terien lisäksi osittain myös luistimia
  • Pehmeä sisäpehmuste ja kosteutta imevä vuori
  • Auttaa suojaamaan teriä kolhuilta ja ehkäisemään ruostumista
  • Vesipestävät ja uudelleenkäytettävät
  • Yksi koko

Pakkauksessa on teräsuojat molempiin luistimiin. Iloinen ja käytännöllinen valinta luistelijalle, joka haluaa yhdistää tehokkaan suojauksen ja raikkaan kesäisen tyylin!

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Jerry´s Vesimelooni Teräsuojat”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


Voit lähettää meille tuotteeseen liittyvän kysymyksen. Saat ilmoituksen vastauksesta sähköpostiisi.